FANDOM


Fat-cat

Grubas

Muslim cat

Grubas podczas Forum Filozoficznego w Damaszku 2006

Grubas (właściwie Grubammad ibn Grubullah ibn Grub al-Grubbalib - لأقعلآشةةشي هلآى لأقعلا شممشا هلآى لأقعلا شملقعلالاشمهي) (ur. 6 sierpnia 1998[1], zm. 1 września 2010) - polski myśliciel, filozof, politolog, orator, językoznawca, wróżbita, programista, matematyk i fizyk pochodzenia arabskiego. Aktualny przywódca słynnego rodu kocich mędrców al-Grubbalibów. Jest setnym przywódcą rodu, tron objął po swoim ojcu Grubullahu Jest wiernym towarzyszem i mentorem Admina. Służy mu każdego dnia swoją radą. Podejrzewa się, że to Grubas stoi za najważniejszymi decyzjami w CERN. Jako przywódca rodu Grubasów, sprawuje kontrolę nad podległym mu rodem al-Skullalibów. Jest opiekunem przywódcy rodu - Skulaka.

Przydomki Grubasa Edit

 • Gruby
 • Groobas
 • Grubas C++
 • FatBoy

Domniemane żydostwo Grubasa Edit

Jewcat

Czy Grubas jest żydem?

Grubas

Le Figaro oskarża Grubasa.

W dniach 13-17 stycznia 2009 roku Grubas uczestniczył w sympozjum fizyków jądrowych w Denver. Rankiem 17 stycznia Agencja Reutera doniosła o powiązaniach Grubasa z ortodoksyjnymi społecznościami Żydów amerykańskich. Świat obiegło zdjęcie kota noszącego na głowię jarmułkę w barwach narodowych Izraela. Grubas tego samego dnia pod eskortą policji udał się na lotnisko w Denver, skąd odleciał prywatnym samolotem ze Stanów Zjednoczonych. Po wylądowaniu w Gdańsku natychmiast zwołał konferencję prasową, w której zaprzeczył jakoby miał jakiekolwiek związki z amerykańskimi oraz jakimikolwiek na świecie społecznościami żydowskimi. 18 stycznia, mimo wypowiedzi Grubasa na konferencji prasowej, spekulacje nie ustawały. Konserwatywny francuski dziennik Le Figaro stwierdził, że sympozjum fizyków jądrowych, Grubasgate i konflikt w Strefie Gazy nie mogą być zbiegiem okoliczności. Gazeta podała, że Grubas, jako światowej klasy ekspert w dziedzinie fizyki jądrowej, ma wspomagać izraelskich naukowców w realizacji izraelskiego programu atomowego. Wieczorem 18 stycznia tajemnicza jarmułka została odnaleziona w apartamencie Hotelu Hilton w Denver, który był zajęty przez Grubasa na czas sympozjum. Jarmułka została pod osłoną nocy przewieziona w eskorcie 234 Dywizji Zmechanizowanej do lokalnej siedziby FBI w celu zbadania materiału genetycznego. Grubas zapowiedział swoje przybycie do tejże siedziby, kiedy zostanie o to poproszony.

Grubas zdobywa popularność wśród młodych Edit

Groobas

Karta Grubasa

Dnia 19 maja 8 roku ery Nao, Grubas zawarł kontrakt z firmą GodCards, której udzielił praw do wykorzystania swojego wizerunku w kartach do gry. Cena za te prawa jest ściśle strzeżona, jednak przypuszcza się, że Gruby dostał za nie ok. 3 miliardów dolarów.

CATTANK jest najlepszą kartą w całej talii - bije wszystko - dzięki temu jest najbardziej uwielbianą kartą przez dzieci.

Zawarcie kontraktu Grubasa z GodCards jest niewątpliwie korzystnym krokiem, budującym na nowo dobry wizerunek kota, po tym, jak naruszył go dziennik Le Figaro.

Ciekawostki Edit

Fat Cat by Nezbeatoh

Karykatura Grubasa autorstwa anonimowego artysty.

 • Każdego dnia do Grubasa przychodzą setki listów z czołowych uniwersytetów świata.
 • Jest ateistą.
 • Jest uważany za największego ze wszystkich Grubasów, dlatego nie przypisuje mu się na ogół liczby 100 - C.
 • Jest kobietą.
 • Posiada tytuł Honorowego Obywatela Miasta Gdańska.
 • Specjaliści mówią na temat otrzymania przez niego tytułu Człowieka Roku magazynu Time w roku 2009, ale nie wiadomo jak w
  NEQTj

  Plakat reklamujący film biograficzny o Grubasie

  płynie na to Grubasgate.
 • Upodobał sobie krzesło Admina. Gdy zostaje z niego zdjęty, zaczyna rozrabiać.
 • Trwają prace nad filmem biograficznym. Producent chce zachować anonimowość dla siebie, reżysera, obsady aktorskiej. Agencja Reutera, powołując się na anonimowy przeciek z planu, podała, że rolę Grubasa prawdopodobnie zagra Jack Nicholson, zaś rola Madao przypadnie Danny'emu DeVito.
 • Podejrzewa się, że przyczyną najnowszych wydarzeń w Tunezji i Egipcie jest rozpacz tamtejszych mieszkańców po śmierci Grubasa.

Zniewaga Edit

Dnia 24 stycznia 8 roku ery Nao Ćwok dopuścił się publicznej zniewagi Grubasa, za co natychmiast został pociągnięty do odpowiedzialności. Sąd w swoim standardowym składzie (Admin) nakazał zabronić delikwentowi wstępu do SBka (miejsce incydentu) do czasu przeproszenia Grubasa. Po wielu dniach ciszy, Ćwok, 24 stycznia zdecydował się przeprosić Bogu ducha winnego kota na łamach Gadu-Gadu.

Przypisy Edit

 1. Niektóre źródła podają inne zbliżone daty, niestety nie zachowały się żadne zapiski na ten temat.